Humánerőforrás menedzser (f/n), közösségi média fókusszal

Az SK-CONT a CONTAINEX GROUP vállalata, amely a különböző méretekben elérhető, kiváló minőségű raktárkonténerek gyártására szakosodott, és ebben a szegmensben immár 25 éves tapasztalatra tekinthet vissza

A SK-CONT dinamikus növekedésének köszönhetően most megerősítjük humánerőforrás-csapatunkat:

Feladatai

  • A közösségi médiára vonatkozó stratégia kidolgozása a humánerőforrás számára
  • Kutatás és a lehetséges jelöltekkel való kapcsolatfelvétel a különböző online csatornákon
  • HR-tartalmak létrehozása és előkészítése a közösségi média felületei számára
  • Internetes profilunk és hirdetéseink karbantartása és folyamatos kezelése
  • Részvétel a toborzásban, a személyzeti marketingben és a különböző HR-projektekben

Ajánlatunk

  • Nagy mozgástér saját felelősségi körében
  • Jó csapatszellem
  • Biztos munkahely egy tőkeerős magánvállalatnál
  • Modern munkakörülmények, jövőorientált technológia és számos szociális juttatás

Profilja

  • Befejezett kereskedelmi végzettség T
  • öbbéves tapasztalat a szakemberek toborzásában, esetleg a személyzetközvetítésben
  • Az IT és az új tömegkommunikációs eszközök iránti lelkesedés, illetve affinitás
  • Nagyon jó némettudás, szóban és írásban

A munkavégzés helye: Komárno

Ha egy gyorsan növekedő, dinamikus vállalatnál szeretne dolgozni, jelentkezzen online:

^ - Top
GREENtechnology CONTAINEX
Az Ön előnyei
  • A CONTAINEX GROUP tagja
  • Gyártás a CONTAINEX Green Technology szigorú környezetvédelmi- és minőségi előírásai alapján történik
  • A legmagasabb minőségi, biztonsági, egészségügyi és környezetvédelmi szabványok