Print Header Text AT

Profil firmy SK-Cont

Profil firmy

SK-CONT sa špecializuje výrobou vysokohodnotných skladových kontajnerov v rôznych veľkostiach a v tomto segmente má už 25 rokov skúsenosti.

TÜV Logo

Výroba orientovaná na kvalitu výrobku s použitím vybraných materiálov prebieha s najnovšou a šetrnou technológiou voči živnotnému prostrediu, ako napr. katodické ponorné lakovianie a CNC lasérové rezacie stroje. Toto umožňuje nie len malé tolerančné odchylky, ale aj ponúka vyrovnanú, dlhodobú a vysokú kvalitu.

Vďaka certifikátom, ktoré má SK-CONT a to EN ISO 9001:2008, EN 1090-1, EN 3834 a CE-značenie našich skladových kontajnerov sú podpísané naše nároky na kvalitu.

Predaj a prenájom kontajnerov do celej Európy je organizovaný spoločnosťou CONTAINEXViac ako 20 ročná spolupráca s rakúskou koncernovou spoločnosťou dosiahla v roku 2006 so založením spoločného Joint-Ventures rozhodujúci impulz a vyvrcholila v januári 2009 ku 100% podielu z CONTAINEX-u, v priebehu ktorého produkčná spoločnosť bola premenovaná na SK-CONT.

SK-CONT je podnik patriaci do CONTAINEX GROUP. Finančné pozadie materskej spoločnosti, ktorá je súčasťou rakúskej WALTER GROUP, tiež zaisťuje prevádzku výroby zodpovedajúcu bonitu a umožňuje zamerať sa na to podstatné, a síce výrobu vysoko kvalitných skladovacích kontajnerov s optimálnym lakovaním!

^ - Top
GREENtechnology CONTAINEX
Vaše výhody
  • Spoločnosť je členom skupiny CONTAINEX GROUP
  • Výroba podľa prísnych ekologických a kvalitatívných štandardov CONTAINEX Green Technology
  • Najvyššie štandardy v kvalite, bezpečnosti, zdraví a ochrane životného prostredia
TÜV Logo DNV GL Certificate CE Logo
>

Print Footer Text AT

Táto internetová stránka používa súbory cookie za účelom zabezpečenia čo najlepších užívateľských skúseností. Používaním internetovej stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete na: Podmienky používania