Switch to your country version

INT

Switch to your country version

INT
Sme vždy vo Vašej blízkosti
Sme na Slovensku
6
Naše sklady na Slovensku
Poslať dopyt
Dostať spätný hovor
Práca v SK-CONT

Práca v SK-CONT

Finančné výhody
Odmeny na základe výkonu, mimoriadne odmeny a iné nefinančné výhody.
Obedy
V našej modernej jedálni poskytujeme kolegom teplé a zdravé jedlá. Denne máme k dispozícii pestré obedové a večerné menu a na výber sú tri rôzne hlavné jedlá za zvýhodnenú cenu.
Dôchodok
U nás si zamestnanci dokážu zabezpečiť vyšší dôchodok počas trvania pracovného pomeru. Je to vďaka príspevku firmy na 3. pilier dôchodkového sporenia.
Transparentná komunikácia
Snažíme sa zabezpečiť, aby každý v spoločnosti SK-CONT dostal informácie, ktoré potrebuje. Jedným z nástrojov transparentnej komunikácie sú aj vždy otvorené dvere u konateľov ako aj transparentná diskusia so zamestnancami nielen o úspechoch ale aj nadchádzajúcich výzvach spoločnosti.
Drobné pozornosti
S cieľom venovať našim zamestnancom pozornosť a prejaviť im uznanie realizujeme v spoločnosti SK-CONT rôzne aktivity. Spolupodieľame sa na športových podujatiach, realizujeme teambuildingy, rodinné dni a vianočné oslavy. Na zamestnancov nezabúdame ani pri životných jubileách a významných udalostiach ako je narodenie dieťaťa.
Profesionálny rozvoj
Vzdelávací systém pre zamestnancov je navrhnutý tak, aby vyhovoval individuálnym potrebám každého zamestnanca s ohľadom na jeho pracovný výkon, resp. aby objavoval a využíval potenciál a talent každého jednotlivca.