Switch to your country version

INT

Switch to your country version

INT
Sme vždy vo Vašej blízkosti
Sme na Slovensku
6
Naše sklady na Slovensku
Poslať dopyt
Dostať spätný hovor
SK-Cont O nás

O nás

SK-CONT je rýchlo rozvíjajúca sa dynamická spoločnosť s vyše 270 zamestnancov a s kapacitou výroby prevyšujúcou 21 500 kusov skladových kontajnerov ročne.

Stabilita - Tradícia - Permanentný rozvoj

Kancelárska kontajnerová zostava

Základná modulová jednotka, nazývaná kontajner môže byť integrovaná do kontajnerovej zostavy, a to spojením skladového, kancelárskeho a sanitárneho kontajnera. Vyrábame skladové kontajnery v šiestich veľkostiach, s početnými individuálnymi možnosťami jeho vybavenia a príslušenstva pre exteriér a interiér.

Spoločnosť CONTAINEX Container- Handelsgesellschaft m.b.H je súčasťou WALTER GROUP, jednej z najúspešnejšej súkromnej koncernovej spoločnosťi v Rakúsku. Naše partnerstvo zaisťuje stabilitu, neustály vývoj produktu a inováciu technológií na výrobu vysoko kvalitných skladových kontajnerov s optimálnym lakovaním a s dôrazom na ochranu životného prostredia. 
[key=kurz_gruendung_trafen_entscheidung_fenster]
CS-Cont
Stabilné postavenie na medzinárodných trhoch je výsledkom dlhodobej spolupráce s našimi partnermi a dodávateľmi.  Kladieme veľký dôraz na plnenie dohodnutých záväzkov, na kvalitu dodávaných polotovarov a na správne zvolené výrobné postupy. Najvyšším cieľom spoločnosti je spokojnosť zákazníka!